Monthly Archives: Φεβρουαρίου 2021

ΕΠΑΝΑΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

Σας ενημερώνουμε ότι αύριο, 18 Φεβρουαρίου 2021, τα Σχολεία θα λειτουργήσουν δια ζώσης με το πρωινό ωρολόγιο πρόγραμμα, σύμφωνα με την απόφαση του Δημάρχου Αλεξάνδρειας.

Οι μαθητές/τριες θα πρέπει να βρίσκονται στο Σχολείο μας από τις 08:05 έως τις 08:15.

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΓΩ ΠΑΓΕΤΟΥ

IMG-acdea3ca3bae17cd9442aeac09472a91-V (1)

Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι το Σχολείο μας δεν θα λειτουργήσει και αύριο Τετάρτη 17 Φεβρουαρίου 2021, λόγω του παγετού που επικρατεί στην περιοχή μας, σύμφωνα με την απόφαση του Δημάρχου Αλεξάνδρειας.

Τα μαθήματα θα γίνουν κανονικά με τηλεκπαίδευση.

Μάνος Βαρακλής

ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΟΓΩ ΔΥΣΜΕΝΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ

IMG-ee2f57c28178b2fe2f8b1f01d57fcc85-V

Αγαπητοί γονείς,

θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών, το Σχολείο μας θα μείνει κλειστό, τη Δευτέρα και την Τρίτη, και τα μαθήματα θα γίνουν κανονικά μέσω τηλεκπαίδευσης, σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα που είχαμε κατά τη διάρκεια της καραντίνας.

Σας υπενθυμίζουμε επίσης, ότι τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται από τις 14:10 και μετά.

Θα υπάρξει ενημέρωση από τους Εκπαιδευτικούς των τάξεων.

Εμμανουήλ Βαρακλής