ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

IMG-222d67a10f8849ec2ec96e8203ebd018-VΟ Δ/ντής, ο Σύλλογος Διδασκόντων και οι Μαθητές/τριες αισθάνονται την ηθική υποχρέωση να ευχαριστήσουν δημόσια τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας και ιδιαίτερα τους κ.κ. Γιώργο Αναστασίου, Σάκη Γκιουρτζή, Δημήτρη Δουλγερίδη και Νίκο Παπαγιαννόπουλο, για τις υπηρεσίες που πρόσφεραν για ακόμη μια σχολική χρονιά, διατηρώντας τον χώρο σε άριστη κατάσταση, ώστε να είναι ευχάριστος και ασφαλής για τους/τις μικρούς/κρές μαθητές/τριές μας!

Επίσης, ευχαριστούμε τον Πρόεδρο της Κοινότητας Νησίου, κ. Παναγιώτη Πατρίκα, που ήταν πάντα δίπλα μας, αρωγός σε κάθε προσπάθειά μας!

Σας θέλουμε όλους κοντά μας, γιατί μόνο με τη δική σας βοήθεια πορευόμαστε για το καλό, τη γνώση και τη μάθηση των μικρών παιδιών μας!

Σας ευχαριστούμε πολύ για άλλη μια φορά!