Home » Ανακοινώσεις Σχολείου, Αρχείο Άρθρων, Σχ. Έτος 2019-2020 » ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΛΟΓΩ ΚΟΡΩΝΟΪΟΥ

ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΛΟΓΩ ΚΟΡΩΝΟΪΟΥ

unnamed

Σας ενημερώνουμε, ότι σύμφωνα με απόφαση του Υπουργείου Υγείας και του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων, τα Σχολεία όλων των βαθμίδων της χώρας θα παραμείνουν κλειστά, από αύριο Τετάρτη 11 Μαρτίου 2020 έως και 24 Μαρτίου 2020 λόγω κορωνοϊού (ΦΕΚ 783/10-03-20).

Παρακαλούμε όλοι να παρακολουθείτε την ιστοσελίδα μας, ώστε να ενημερώνεστε για οτιδήποτε νεώτερο!