Home » Ανακοινώσεις, Αρχείο Άρθρων, Εκδηλώσεις, Σχ. Έτος 2017-2018 » ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΤΟΥΛΙΚΑ ΣΤΟ ΔΗΜ. ΣΧ. ΝΗΣΙΟΥ

ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΤΟΥΛΙΚΑ ΣΤΟ ΔΗΜ. ΣΧ. ΝΗΣΙΟΥ

ΝΙΚΟΣ ΤΟΥΛΙΚΑΣ
Δρομέας μεγάλων αποστάσεων

Η σημερινή μέρα επιφύλαξε στο Σχολείο μας μία ευχάριστη έκπληξη. Ο παλιός μαθητής μας Νίκος Τουλίκας μας επισκέφτηκε, μαζί με τη μητέρα του, και είχαμε τη χαρά όλοι, μαθητές και εκπαιδευτικοί, να μιλήσουμε μαζί του και να μας πει για τα μελλοντικά του σχέδια που αφορούν αγώνες αντοχής στην Ελλάδα, αλλά  και για τον μεγάλο του στόχο, που είναι η συμμετοχή του στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου της  ΕΟΑΜ  ΑμεΑ το 2018 στην Αθήνα.

Τον ευχαριστούμε και του ευχόμαστε καλή επιτυχία και διακρίσεις, τόσο σε πανελλήνιο όσο και σε διεθνές επίπεδο!

Ο Διευθυντής, οι Εκπαιδευτικοί και οι Μαθητές του Δημ. Σχ. Νησίου